Napsali o nás...

Pražští Pepíci v Malém Pivovaru

České Budějovice - Pražští Pepíci se postarali o navození atmosféry 30. let v pivnici Malého pivovaru v Českých Budějovicích, kde se v sobotu 27. března mohli vrátit do dob dávno minulých a vyzkoušet jak se pilo a jedlo ve známé Vinárně "U Ašenbrylů" v Panské ulici v Českých Budějovicích.

Celý článek naleznete na serveru ceskobudejovicky.denik.cz

budejovice

Na zámeckou slavnost přišly i v dešti stovky návštěvníků

Bukovany – Na zámeckou slavnost v Bukovanech, která se na podporu dětské léčebny konala v sobotu, se museli lidé hodně těšit. Tak hodně, že je nezastavil ani odpolední vytrvalý déšť. Najít v obci místo k zaparkování chtělo dávku trpělivosti, silnice byla z obou stran obestavěná auty. Na pódiu se vystřídaly desítky interpretů, kteří přišli svým uměním podpořit nemocné děti. Návštěvníky slavností pobavilo například vystoupení příbramských mažoretek, historických šermířů, hudebních i tanečních skupin. Se stále živými staropražskými písničkami zaperlila kapela Cirkus Hulata, nejen s historickými písněmi nechyběla Ginevra.

Celý článek naleznete na pribramsky.denik.cz

abc

Pět dnů chybí do konce hlasování o Otíky v Příbrami

Příbramsko – Pravidelně v pátek jsme vás informovali, jak vypadají průběžné výsledky hlasování o Příbramského Otíka pro rok 2010. Vzhledem k tomu, že dnes je poslední pátek před ukončením hlasování, je to zároveň i poslední průběžné hodnocení. Ve středu 1. prosince ve 12 hodin uzavřeme soutěž a začneme sčítat hlasy všech nominantů na Příbramského Otíka, proto si naposledy připomeňme, za jakých podmínek vzejdou vítězové jednotlivých kategorií.

Celý článek naleznete na serveru pribramsky.denik.cz

aaaa

Příbramáci v anketě Středočeský Otík příliš nezabodovali

Střední Čechy – Anketa čtenářů středočeských Deníků, a tedy i Příbramského deníku, a také fanoušků muziky Středočeský Otík, uzavřela další kapitolu. Druhý ročník je u konce. Nejvíce radosti mají fanoušci a divadlomuzikanti z Mladoboleslavska. Na nejvyšší tři stupínky se ale v kategoriích skupina, zpěvák, zpěvačka probojovali také interpreti z Berounska, Kladenska, Rakovnicka a Benešovska.

Celý článek naleznete na serveru pribramsky.denik.cz